Triatlon sportklub Praha

Butovický rohlík 2020 ~ výsledky

spozor - Odkolek spozor - Rohlik.cz spozor - Praha 13

Závod se výjimečně konal v sobotu 19. září 2020 a zařadili jsme i závod kočárků. Bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.

nejmenší - kategorie <A0> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.99Ella Janáčková01:57:002016TSK Praha
2.90Justýna Wawreczková02:03:002016
3.5Terezie Procházková02:23:002016Maxíkova Školka
4.97Emilie Gumerová02:50:002017
5.51Justýna Nováková03:08:002017TSK Praha
6.89Eliška Charvátová03:20:002017TSK Praha
7.94Lea Rychecká04:43:002018HH Smíchov
-4Jasmína VidnerováDNF2019TSK Praha
nejmenší - kategorie <A0> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.8Filip Létal01:45:002016
2.44Štěpán Vidner01:53:002016TSK Praha
3.89Maxmilián Brus01:55:002016
4.83Matěj Verner02:00:002017
5.64Jakub Macháček02:30:002017
6.42Ondřej Král02:58:002017TSK Praha
7.65Dan Gumerov03:08:002016
8.69Tomáš Hronza03:59:002017TSK Praha
9.33Lukáš Boubín04:00:002017Bessie
-38Jonáš SopkoDNF2018
-88Jiří HronzaDNF2018TSK Praha
-25David ČížekDNF2018
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.79Natálie Holoubková02:18:002013ZŠ Klauzova
2.95Leontina Kaftanová02:20:002015
3.78Veronika Jiráková02:26:002013
4.77Linda Mašková02:39:002015
5.86Kamila Špronglová02:47:002015TSK Praha
6.71Veronika Lazarová02:53:002015Novis TK
7.35Zuzana Birhanzlová02:56:002015Petlach TZB
8.32Markéta Birhanzlová02:57:002015Petlach TZB
9.92Ljuba Dimitrovová03:11:002015MŠ U Stromu
10.47Johana Nováková03:21:002015TSK Praha
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.53Matěj Šprongl01:58:002013TSK Praha
2.81Ludvík Škoda02:03:002014
3.85Jan Král02:05:002014TSK Praha
4.50Teodor Tichý02:06:002014STS Chvojkovice Brod
5.6Mikuláš Dušta02:18:002014MŠ Rosnička
6.75Daniel Bordeianu02:33:002014
7.67Šimon Holoubek02:37:002015MŠ Barvička
8.66Tadeáš Sopko02:44:002015
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.68Daniela Škodová06:29:002011
2.60Tereza Lazarová07:58:002012Novis TK
3.93Nikola Strnadová07:59:002012
4.50Ema Tichá08:05:002011STS Chvojkovice Brod
5.26Ester Bonušová08:36:002012
6.59Ela Mašková10:09:00
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.52Josef Škába06:29:002011Aktis
2.80Lukáš Dušta06:58:002012ZŠ Mládí
3.49Alex Žlnay07:17:002012ZŠ Waldorfská
4.39Ondřej Novotný07:18:002012
5.22Adam Novotný08:07:002012
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.37Magdalena Poláková13:57:002010
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.16Matěj Dvorský12:17:002009
2.76Damián Bonuš13:50:002010
3.7Petr Jirák13:59:002009
4.28Tomáš Smrčka16:29:002010
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.30Vojtěch Polák13:11:002008VK Smíchov
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.100Štěpán Vidner43:08:001985TSK Praha
2.90Vojtěch Šprongl43:53:001982TSK Praha
3.31Miroslav Janáček44:27:001984TSK Praha
4.10Jiří Charvát44:57:001994TSK Praha
5.57Milan Škoda45:53:001979TJ Háje
6.72Pavel Škába46:07:001974TK Novis
7.24Patrik Boubín47:44:001976Bessie
8.73Miroslav Tichý49:28:001981STS Chvojkovice Brod
9.9Jan Král50:05:001982TSK Praha
-45Radoslav SopkoDNS1982
kategorie <K> Maminka a dítě v kočárku
pořadíst.č.jméno
1.20Reynovi 1+1
2.17Létalovi 1+1
3.61Brusovi 1+1
4.21Kratochvílovi 1+1
5.18Vondrovi 1+1
kategorie <K> Tatínek a dítě v kočárku
pořadíst.č.jménooddíl/škola
1.31Janáčkovi 1+2TSK Praha
2.75Filip a Eva 1+1
3.23Charvátovi 1+1TSK Praha
4.55Novákovi 1+1TSK Praha
5.48Vidnerovi 1+1TSK Praha

Poučení: Účastí na závodu udělili závodníci souhlas se zpracováním a zveřejnením výsledkové listiny jakož základní podstaty všeho závodění. O případnou anonymizaci ve výsledkové listině může závodník zažádat na kontakní e-mailové adrese.

http://tskpraha.net
×

Přihlášení