Triatlon sportklub Praha

Předvánoční běh 2019 ~ výsledky

Závod se konal v sobotu 14.12.2019 na blátě pří třech stupních nad nulou. Závodu se zůčastnilo 68 běžců

muži - 6 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
165Martin Žežulka22:20:001995TJ Stodůlky
264Josef Rendl23:12:001976TJ Packa Praha
353Václav Kyral23:38:001979Easy Go Run
478Matěj Picka24:07:001989SK OB
551Tomáš Žlnay24:11:001986Black Swans
699Ondřej Čarňanský25:13:001981TSK Praha
77Adam Pražák25:19:001978
848Jan Matějec25:41:001982SK Jehlanka
944Vojtěch Šprongl25:48:001982TSK Praha
1043Hynek Matějec25:56:001982SK Jehlanka
1125Eduard Oplatek25:58:001975KTP Tábor
1247Jakub Hanousek26:00:001991Praha 4
1385David Woller26:02:001993TJ Stodůlky
1460Miloš Bukvai26:16:001985Považská Bystrica
1597Štěpán Kroupa26:22:001975Cafe Racers
1676David Klement26:28:002001OB Kotlářka
1733Tomáš Rychetský27:13:001966HH Smíchov
1859Štěpán Matula27:25:001970Olympia Kladno
1969Pavel Stehlík27:39:001965
2031Karel Nykl27:45:001976
2126Jiří Neuman27:46:001974KLM Praha
2284David Jindra28:13:001960AC Obora Hvězda
2330Pavel Šobáň29:01:001988
2461Jan Mejdr29:14:001982
2535Miroslav Janáček29:46:001984TSK Praha
2688Adrien Sehnal29:51:001953SC Radotín
2771Dan Šístek30:07:001975OK Spartak
2889Tomáš Novák30:32:001984TSK Praha
2923Michal Mařík31:09:001975Praha
308Jan Král33:42:001982TSK Praha
3139Nevíme Kdo36:50:00
ženy - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
132Lenka Fanturová17:47:001978FTVS
280Anna Began20:39:001991
337Karla Mališová20:54:001960Sabzo
492Katarina Tichá21:01:001994Univerzita Karlova
586Šárka Jelínková21:37:001991SK Praga
693Hana Šobáňová22:05:001988
767Štěpánka Trnková22:14:001973Sabzo
dorostenci - 6 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
150Albert Mareš24:13:002003OB Kotlářka
dorostenky - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
124Anna Marie Smutná19:04:002003OB Kotlářka
238Karolína Fantová20:11:002002
3100Michaela Fantová20:29:002002
děti kluci 7 - 9 let - 300 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
163Šimon Rendl00:55:002012
29Michal Vojtěch00:57:002011
355David Trnka00:59:002010Atletika Hostivař<
473Petr Oplatek01:04:002012KTP Tábor
děti holky 7 - 9 let - 300 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
190Ema Jamborová00:53:002010Adrien Elixír
252Marie Schusová02:10:002011ASK Černošice
děti kluci 4 - 6 let - 150 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
143Matěj Šprongl00:36:002013TSK Praha
245Jan Král00:42:002014TSK Praha
349Vojtěch Matějec00:50:002014SK Jehlanka
472Filip Konvičný00:55:002015
566Štěpán Král00:56:002015TSK Praha
děti holky 4 - 6 let - 150 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
183Eliška Schusová00:35:002014
242Viktorie Chudá00:35:002013MŠ žabičky
394Frýda Tesařová00:37:002013OB Sparta
477Nikola Králová00:40:002013TSK Praha
557Klára Račanská00:40:002014Tesla Brno
617Johana Nováková00:49:002015TSK Praha
789Kamila Špronglová00:51:002015TSK Praha
875Šárka Šístková01:02:002016OB Sparta
995Karin Tesařová01:05:002015OB Sparta
děti kluci 0 - 3 roky - 50 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
15Ondřej Král00:20:002017TSK Praha
228Václav Račanský00:38:002018Tesla Brno
děti holky 0 - 3 roky - 50 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
168Martina Račanská00:18:002016Tesla Brno
279Jana Matějcová00:21:002016SK Jehlanka
362Františka Mejdrová01:10:002018
481Eliška Charvátová01:35:002017TSK Praha

Poučení: Účastí na závodu udělili závodníci souhlas se zpracováním a zveřejnením výsledkové listiny jakož základní podstaty všeho závodění. O případnou anonymizaci ve výsledkové listině může závodník zažádat na kontakní e-mailové adrese.

http://tskpraha.net
×

Přihlášení