Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
466727
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2014 ~ výsledky

Závod se konal v sobotu 26. dubna 2014, bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.81Jarabková Ellen20092:20:00
2.41Poláková Kamila20072:36:00
3.14Linhartová Lucie20082:59:00
4.84Majorová Anna20093:22:00
5.3Součková Barbora20093:34:00
6.28Kubů Barbora20093:46:00
7.90Hojková Linda20113:59:00
8.33Majorová Adéla20114:33:00
9.100Mehed Julie20119:12:00

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.73Lošťák Prokop20071:59:00
2.18Frajbiš Adam20072:04:00
3.16Císař Lukáš20072:06:00
4.17Petrák Tobiáš20082:12:00
5.93Rybář Ondřej20082:12:50
6.63Kubů Vojtěch20072:13:00
7.99Mlynařík Oliver20072:24:00
8.44Mlynařík Nikolas20092:32:00
9.60Hudaazbergenov Kamoladdin20082:43:00
10.62Bredikhin Vladislav20082:48:00
11.11Mehed Alexandr20092:57:00
12.23Bonuš Damián20103:02:00
13.20Dvorský Matěj20093:08:00
14.47Palkovský Vít20103:50:00
15.22Štola Vojtěch20105:02:00
16.45Černický Vojtěch20116:03:00

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.77Kotlíková Adéla20055:46:00
2.12Šloufová Nela20056:25:00
3.15Hofmanová Agáta20066:28:00
4.79Hofmanová Adéla20066:50:00
5.66Rybářová Michaela20067:35:00
6.8Štolová Karolína20067:48:00
7.53Součková Denisa20068:13:00
8.92Hrzánová Tereza20058:25:00
9.34Etzlová Agáta20069:05:00

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.52Moucha Petr20056:31:00
2.13Linha Marek20066:49:00
3.57Kyndl Jakub20057:15:00
4.71Petr Vojtěch20057:30:00
5.24Firman Matěj20068:08:00
6.5Kopecký Lukáš20068:27:00

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.30Bedrníková Karolína20039:17:00
2.65Fišerová Ludmila200310:29:00
3.94Špičková Adéla200312:35:00
4.6Linhová Kristýna200313:01:00
5.95Bredikina Anastasia2004DNF

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.48Palkovský Ondřej200410:35:00
2.42Etzl David2004DNF

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.26Kotlíková Eliška200216:32:00
2.55Ibraimi Lyulyeta200220:15:00
3.50Černá Karolína200220:38:00

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.64Moucha Robert200114:10:00
2.38Fišer František200115:45:00
3.88Šlouf Hynek200216:21:00

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.96Patočková Barbora199945:00:00

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.78Mouchová Pavlína199655:54:00

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.9Moucha Radek199838:02:00
2.7Selner Matěj199841:08:00

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.65Popelková Daniela198742:04:00
2.6Kadeřávková Agáta198942:16:00
3.64Horáková Michaela198748:02:00

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.48Janda David198742:16:00
2.99Vidner Štěpán198542:46:00
3.67Vít Jakub199042:49:00
4.89Škobrtal Michal198242:53:00
5.86Pokorný Jan198844:16:00
6.50Janáček Miroslav198444:31:00
7.26Svoboda Jiří196645:05:00
8.31Matějec Hynek198245:09:00
9.32Kotlík Jiří197646:22:00
10.100Šprongl Vojtěch198249:24:00
11.75Novák Tomáš198450:10:00
12.38Muller Alois198850:28:00
13.88Král Martin198251:59:00
14.95Král Jan198256:19:00
15.51Souček Petr196957:36:00
16.1Přibyl Tomáš195859:59:00

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ