Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
486025
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2013 ~ výsledky

Závod se konal v sobotu 13. dubna 2013, bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočas
171Hofmanová Adéla2:20
290Hofmanová Agáta2:26
373Součková Denisa2:34
452Kudrnáčová Eliška2:35
527Rybářová Michaela2:45
679Sellnerová Lucie2:45
781Poláčková Kamila2:47
817Jandová Kateřina3:29
910Jarabbová Elen3:47
1057Šebestová Karolína5:37
1114Kubů Barbora6:06
1239Hřebejková Eliška7:24
136Hendrychová Eliška8:39
DNF64Volešová Eliška 
DNF95Horká Nikola 
DNF78Márová Natália 

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočas
19Jarabba Jan2:50
288Lošťák Prokop2:53
35Seeman Jan2:56
462Frajbič Adam3:00
51Procházka Matěj3:03
683Pichl Lukáš3:05
715Seeman Vojta3:15
826Rybář Ondřej3:19
93Mára Lukáš3:25
1013Kubů Vojtěch3:29
1112Kubů František4:02
128Šťastný Filip4:10
1318Šejba Jakub4:15
1446Rychecký Dan4:16
1542Hendrych Karel4:18
1616Janda Josef4:22

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočas
184Šamalíková Agáta6:33
285Kotlíková Adéla7:20
348Špačková Lucie7:37
453Sellnerová Anna7:41
593Seemanová Johana7:57
DNF30Linhartová Eva 
DNF39Gottwaldová Karolína 

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočas
141Šimek Alexander5:51
275Chabičovský Vítek6:03
355Kobr Robert6:27
459Kobr Richard6:32
599Říha Daniel6:46
676Hrubec Pavel6:46
751Gnap Andrej6:52
844Plhoň Jan6:53
942Hřebejk Martin7:08
1033Houda Petr7:08
1194Schwarz Jakub7:45

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménočas
169Bedrníková Karolína10:46
265Kotlíková Eliška11:12
367Novotná Aneta11:17
438Špičková Adéla12:04
563Tomanová Tereza12:30
6100Volešková Ema12:35
721Tvrdíková Kateřina12:39
847Šimlová Nikola12:54

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménočas
12Dubčak Pavel10:03
235Egymázi David10:27
349Špaček Michal10:46
423Šlouf Hynek11:08
592Kříž Jakub11:28
672Nenmar Jakub12:38
745Šejba Martin13:15
896Ditter Martin15:06

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménočas
189Hofmanová Aneta17:47
211Odvárková Zuzana19:16

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménočas
197Banszel Vojtěch15:04
229Bedrník Matěj15:27
324Merta Vilém16:15
466Pichl Vladislav16:44
531Moucha Robert16:53
668Rada Jakub18:03
620Fišer František18:03
822Merta Hynek18:37
960Babka Matyáš20:23
1043Nikita Rubler21:44

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménočas
17Hendrychová Pavla25:17

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménočas
132Moucha Radek22:54
248Štěpánek Tadeáš23:31
325Kubát Zdeněk23:33
499Voves Jan23:38
534Vích Matyáš24:43
637Egymázi Adam25:46
745Polák Filip29:26

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménočas
177Kolros Jan50:33
214Drinka Daniel56:11

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménočas
147Buzková Kateřina45:37
265Poláková Zuzana1:02:05

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménočas
175Janda David43:40
211Vidner Štěpán44:14
378Vít Jakub46:01
412Bulava František46:04
586Škobrtal Michal46:41
638Janáček Mirek47:55
792Sůva Michal50:33
828Krause David50:53
955Merten Jakub51:04
1044Král Martin52:04
1145Šprongl Vojta52:12
1225Král Jan52:25
1324Jindra David53:22
1439Holub Jaroslav53:34
1580Müller Alois55:19
1632Hronza Martin58:37
1761Souček Petr1:12:25
DNF50Čermák Lukáš 
DNF59Hartlard Christopher 

  stáhnout jako PDF...

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ