Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477818
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2012 ~ výsledky

Účast na 18. ročníku slavného pražského duatlonového závodu o Butovický rohlík 2012 postihla přílišná vstřícnost počasí, kdy zima, která nehodlala vzdát vládu nad našimi šatníky, teploměry a zimními pneumatikami, byla bez milosti defenestrována a během dvou dnů nahrazena rovnou létem. O to větší obdiv patří všem závodníkům, kteří se účastnili klání o drahocený Rohlík místo toho, aby se slunili u rybníka na chatě.

Závod se konal v sobotu 28. dubna 2012, bližší informace o závodě můžete získat v propozicích. Výběr fotografí bude k nalezení v galerii.
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočas
118Kotlíková Adélka1:50
212Kelnárová Antonie1:56
336Špačková Lucie1:57
426Šloufová Nela2:02
535Dusilová Šárka2:03
633Linhartová Eva2:04
758Rybářová Michaela2:36
828Schwarzová Tereza3:52
922Hřebejková Eliška9:09

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočas
120Hřebejk Martin1:52
244Jarabko Jan2:01
349Švehla Jan2:14
431Frajbiš Adam2:15
541Moucha Petr2:26
659Rybář Ondřej2:46
15Tobiáš Petrák
740Mára Lukáš3:36
816Mehed Alexandr4:31
923Hrubý Michal6:36

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočas
154Tomanová Tereza6:08
250Švehlová Karla6:41.36
356Tvrdíková Kateřina6:41.74

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočas
138Libánský Tmáš6:19
227Schwarz Jakub7:02
311Svoboda Patrik9:51

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jméno
124Vojtěchová Josefína
219Kotlíková Eliška
361Odvárková Tereza
417Šimlová Nikola
534Dusilová Kateřina

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jméno
113Banszel Vojta
262Merta Hynek
337Špaček Michal
442Moucha Bertík
525Šlouf Hynek

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménočas
160Odvárková Zuzana18:02

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménočas
164Merta Vilém14:50
214Asceniy Tissen17:18

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménočas
143Moucha Radek20:39

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíst.č.jméno
114Olšová Veronika

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jméno
139Libánský Ondřej
252Charvát Jirka
332Frajbiš Jan
463Gutvirt Jan

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jméno
160Kvapilová Michala
248Kašková Iva

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jméno
153Vidner Štěpán
267Janáček Miroslav
357Beran Jan
429Spousta Tomáš
561Vít Jakub
655Sviba Michal
766Šprongl Vojtěch
815Král Jan
947Kaška Josef
1062Müller Alois
1165Novák Tomáš
1246Richter Tomáš

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ