Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477855
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2009 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíjménočas
1.Suchomelová Anna02:01
2.Odvárková Tereza02:02
3.Sejková Jana02:23
4.Šimlová Nikola02:28
5.Tvrdíková Kateřina02:28
6.Hrušková Anna02:31
7.Kelnarová Antonie03:05
8.Špačková Lucie03:05
9.Šloufová Nela03:13
10.Linhartová Eva04:02

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíjménočas
1.Schneider Václav01:56
2.Špaček Michal01:56
3.Šlouf Hynek01:57
4.Sellner Vojtěch02:05
5.Kříž Jakub02:09
6.Nachtman Filip02:16
7.Uxa Lukáš02:18
8.Baláš Tadeáš02:23
9.Kříž Ondřej02:25
10.Franc Adam02:42
11.Gnap Andrej03:17
12.Manda František03:35
13.Moucha Petr05:32
běhMára Lukáš01:50

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíjménočas
1.Dorňáková Niki05:46
2.Kotrčová Kateřina05:49
3.Müllerová Natálie06:04
4.Odvárková Zuzana06:10
5.Uxová Aneta06:19
6.Hrušková Věra07:08
7.Heczková Natálie07:10

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíjménočas
1.Merta Vilém05:32
2.Banszel Vojtěch05:34
3.Moucha Bertík05:52
4.Kelnar Denis06:01
5.Voves Jakub06:03
6.Merta Hynek06:35
7.Koutník Ondřej07:09
8.Hlaváč Jan07:21
9.Míša Vojtěch 07:25

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíjménočas
1.Francová Tereza09:56
2.Součková Dora10:07
3.Špačková Jitka10:43
4.Pospíšilová Marie12:48
5.Knobová Kristýna13:20
6.Horká Lucie15:06
7.Mocková Michaela15:08

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíjménočas
1.Kaloš Sebastian09:07
2.Moucha Radek09:33
3.Souček Šimon09:53
4.Voves Jan10:10
5.Polák Filip10:42

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíjménočas
1.Tvrdíková Míša15:28
2.Mouchová Pavlína15:44
3.Dědková Barbora17:23
4.Chudějová Tereza17:37
5.Hladíková Hana19:20

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíjménočas
1.Dědek Matěj14:51
2.Kotrč Michal15:10
3.Polák Tomáš15:42
4.Kubiš Standa16:45
5.Suchomel Jan16:45

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíjménočas
1.Kořínek Jan27:39

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíjménočas
1.Vítová Linda35:02
2.Olšová Veronika42:12

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíjménočas
1.Johanides Marek47:03

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíjménočas
1.Hájková Lucie34:37
2.Novotná Martina34:38
3.Mejsnarová Alena38:18
4.Duxová Veronika38:22
5.Vítová Jana46:22
6.Poláková Zuzana51:32

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíjménočas
1.Vidner Štěpán40:32
2.Andrš Martin41:46
3.Novák Tomáš42:02
4.Šprongl Vojtěch42:56
5.Janáček Miroslav43:19
6.Hlaváč Michal44:05
7.Král Martin44:58
8.Král Jan sen46:00
9.Král Jan jun46:33
10.Holub Jaroslav47:16
11.Müller Alois48:42
12.Polák Pavel53:52
13.Rajmon Michal56:59

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ