Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
494030
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2007 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> chlapci
pořadíjménočas
1Merta Vilém2:17
2Voves Jakub2:39
3Koutník Ondřej2:41
4Dohnal Vojtěch2:51
5Moucha Robert2:55
6Havelec Tomáš3:03
7Merta Hynek3:06
8Kříž Ondřej4:51
9Kříž Jakub5:12
10Franc Adam5:45
11Gnap Andrej6:43
12Zahradník Matyas6:49

 
do 7 let - kategorie <A> dívky
pořadíjménočas
1Müllerová Natálie2:25
2Dorňáková Niki2:27
3Odvárková Zuzana 2:43
4Hrušková Věra2:46
5Dačková Anna2:52
6Suchomelová Anna3:05
7Felcmanová Adéla3:08
8Benáková Kateřina3:16
9Odvárková Tereza3:26
10Famová Lily4:01
11Černá Karolína4:04
12Novotná Alžběta4:07
13Kotrčová Kateřina4:16
14Tvrdíková Kateřina4:47
15Hrušková Anna5:36

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíjménočas
1Moucha Radek5:47
2Kalouš Sebastian5:55
3Souček Šimon6:00
4Sellner Matěj6:11
5Zahradník Jiří6:36
6Král Dan6:37
7Polák Filip6:38
8Materna Jan9:19
9Beneš Michal9:51

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíjménočas
1Jirmanová Karolína6:39
2Součková Dora6:41
3Marxová Nikola6:44
4Jakubová Denisa9:25
5Francová Tereza10:47

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíjménočas
1Dědek Matěj10:29
2Polák Tomáš11:24
3Falcman David12:17
4Máša Filip14:29
5Jordán Lukáš16:07

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíjménočas
1Tvrdíková Michaela10:16
2Dědková Barbora10:17
3Mouchová Pavlína10:26
4Novotná Barbora11:27
5Havelcová Klára12:07
6Hladíková Hana12:18
7Flamiková Zuzana15:11
8Jordánová Veronika16:30
9Jordánová Monikavzdala

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíjménočas
1Blažek Jiři15:26
2Hájek Adam19:09
3Recht Lukáš19:29
4Král Tomáš19:33
5Máša Dominik20:56
6Černý David23:25

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíjménočas
1Sýkorová Jana21:34

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíjménočas
1Pátek Jarda23:44
2Urbánek Petr24:18
3Sedlák Matěj25:31

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíjménočas
1Lohrová Tereza31:38

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíjménočas
1Bendl Jan54:24

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíjménočas
1Blažková Hana42:51
2Mejsnarová Alena42:54

 
nad 20 let - kategorie <O> muži
pořadíjménočas
1Škába Pavel43:12
2Bakeš Dan43:20
3Šprongl Vojtěch44:17
4Vidner Štěpán44:42
5Král Jan ml.45:25
6Materna Jan46:08
7Král Martin46:16
8Novák Tomáš47:24
9Král Jan st.49:54
10Kroupa Štěpán51:40
11Hronza Martin54:20
12Urbánek Vlastimil56:44
13Černý Jiří57:46
14Rajmon Michal1:01:34

 
nad 20 let - kategorie <O> ženy
pořadíjménočas
1Miláčková Vlasta42:24:00
2Vlachová Kateřina43:44:00

  13. ročník závodu se konal ve sobotu 21.4.2007.

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ