Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
466734
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2006 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> chlapci
pořadíst.č.jménoškolačas
1103Šimon SoučekMŠ Úsměv1:55
2106Vilík MertaMŠ Bobřík1:58
3115Tomáš VítekMŠ Srdíčko2:04
4113Jan NosekFZŠ Chlupova2:05
56Sebastian KalošZŠ Podkolohorská2:05
6105Hynek MertaMŠ Bobřík2:44
749Matěj Povolný 2:46
845Bertík Moucha 2:55
943Hynek Šlout 3:07
1017Lukáš Prchal 4:11

 
do 7 let - kategorie <A> dívky
pořadíst.č.jménoškolačas
141Tereza FrancováMŠ Pohádka2:05
222Kateřina Kotrčová MŠ Pastelka2:24
313Lenka ObdržálkováFZŠ Brdičkova2:28
434Natálie MüllerováMŠ Paletka2:28
520Vera HruškováMŠ Večerníček2:33
6101Natálie HečkováMŠ Píšťalka3:00
74Silvie DoležalováMŠ Bobřík3:23
8120Ngoc Ly Phamová 4:12
92Karla ŠvehlováMŠ Píšťalka6:50

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménoškolačas
147Radek MouckaZŠ Mohylová5:59
211Matěj SellnerZŠ Nepomucká6:01
3123David SekeraFZŠ Brdičkova6:31
431František OlšaZŠ Jungova6:40
516David FalckýFZŠ Chlupova6:43
69Adam ValášekFZŠ Brdičkova7:01
729Jan KolářZŠ Mezi Školami7:10
8107Jiří ZahradníkZŠ Sucharova7:12
95Tomáš DoležalFZŠ Brdičkova7:28
1044Filip PolákZŠ Kuncova7:29
1124Jan MaternaFZŠ Chlupova7:36
12128René Gabesam 7:36
13126Jakub LukešZŠ Mládí7:36

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménoškolačas
1104Dora SoučkováZŠ Janského6:46
2111Hana HladíkováFZŠ Chlupova6:47
3102Tereza ChudějováFZŠ Chlupova6:48
4119Karolína JirmanováZŠ Mládí7:11
51Marie PospíšilováFZŠ Brdičkova7:21
63Veronika ŠvehlováZŠ Bronzová7:22
728Zuzana TurkováZŠ Fingerova7:31

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménoškolačas
140Petr MoudrýFZŠ Brdičkova9:38
223Michael KotrčZŠ Trávníčkova9:46
3124Tomáš KrálZŠ Horáčkova10:02
426Ondřej KolářZŠ Mezi Školami10:29
514Adam NekolaZŠ Bronzova10:40
638Jan SedláčekZŠ Mládí10:47
7127Vojtěch PetrákZŠ Mládí11:19
8121Matěj DědekZŠ Jesenice11:30
9114Štěpán VítekZŠ Mohylová11:31
1046Jan FrajtákZŠ Mezi Školami11:42
1127Vladislav KotelnikovZŠ Mezi Školami11:47
1215Pavel ObdržálekFZŠ Brdičkova11:58
1342Tomáš PolákZŠ Kuncova12:50
14126Jan VovesZŠ Bronzova12:52
1510Maroš ValášekFZŠ Brdičkova13:04

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménoškolačas
121Míša TvrdíkováZŠ Tyršova9:49
2122Barbora DědkováZŠ Jesenice10:58
348Pavlína MouchováZŠ Mohylová11:21
436Kateřina KřížováZŠ Bronzova12:45
5112Petra NoskováFZŠ Chlupova13:09

  (tady se časy bohužel ztratily)
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
1118Jiří MotýlGym. Budějovická
2110Jan FreibišZŠ Bronzova
325Jiří BlažekZŠ Bronzova
418Lukáš RechtZŠ Fingrova
535Ondřej WolfZŠ Bronzova

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménoškola
130Veronika OlšováGym. Machara
219Kateřina ŠvorcováFZŠ Chlupova

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
1125David ZamrzlaZŠ Janského
2109Jára PátekTSK Praha
3129Ondřej RechtZŠ Řeporyje

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménoškola
17Bára KalošováZŠ Pod Marjánkou

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménooddílčas
1107Alois MüllerTSK Praha0:43:33
2111Milan ProuzaSC Radotín0:45:12
3123David Bernard 0:48:25
4104Daniel Krch 0:48:35
5128Jan Bendl 0:55:14

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíst.č.jménooddílčas
18Tereza Kalošová 0:54:04

 
nad 20 let - kategorie <O> muži
pořadíst.č.jménooddílčas
1155Štěpán VidnerTSK Praha0:38:07
2150Jan MaternaAlfa Praha0:38:24
3161Hynek MatějecXtreamteam0:39:35
4158Jakub MertenTTTeam Superior0:39:50
5166Vojtěch ŠpronglTSK Praha0:41:06
6157Jan HumrBK Beroun0:41:47
7154Tomáš RycheckýHH Smíchov0:42:15
8162Martin KrálTSK Praha0:42:38
9160Jaroslav HolubLiga 100 Praha0:43:22
10167Jan Král sen.TSK Praha0:44:19
11153Marek BuřvalXstreamracing0:44:23
12163Tomáš NovákTSK Praha0:46:24
13152Petr ŠtěpánekVSK Přírodověda0:46:24
14168Karel Horký 0:50:24

 
nad 20 let - kategorie <O> ženy
pořadíst.č.jménooddílčas
1165Kateřina VlachováTSK Praha0:40:20
2164Dáša NovotnáTSK Praha0:43:22
3156Zuzana Poláková 0:59:12

  12. ročník závodu se konal ve sobotu 22.4.2005.

ve formátu XLS, vhodné pro tisk... PéDéeFko

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ