Triatlon sportklub Praha

Butovický rohlík 2001 - výsledky

19 let a starší - muži
jménost.č.škola/oddílčas
Šprongl Vojtěch44TSK Praha36.05
Král Martin53TSK Praha36.54
Skalický Zdeněk73Pluto Praha37.47
Fric Dalibor55Peleton43.21
19 let a starší - ženy
jménost.č.škola/oddílčas
Fricová Klára58Beruna team51.39
15 - 18 let chlapci
jménost.č.škola/oddílčas
Vidner Štěpán38TSK Praha35.07
Merten Jakub81TSK Praha36.48
Adam Jakub59TSK Praha36.52
Beran Petr72TSK Praha38.02
Drábek Tomáš80TSK Praha38.25
Biačko Martin77TSK Praha38.25
Müller Filip50TSK Praha42.09
Rajmon Michal54TSK Praha45.24
13 - 14 let chlapci
jménost.č.škola/oddílčas
Táborský Michal50TRI SKI H. P.25.04
Preiszler Aleš43TSK Praha25.44
Jaroš Jakub52TRI SKI H. P.26.26
Mrňa Pavel29ZŠ Mladí27.17
Andrš Martin54TRI SKI H. P.28.15
Müller Alois57TSK Praha29.25
13 - 14 let dívky
jménost.č.škola/oddílčas
Vašinová Tereza46TSK Praha27.18
Táborská Martina51TRI SKI H.P.30.56
Bosáková Alice42ZŠ Mezi Školami31.38
11 - 12 let chlapci
jménost.č.škola/oddílčas
Civín Jaroslav23Praha 519.47
Bosák Jiří 41ZŠ Mezi Školami20.33
Civín Jan 95Praha 520.57
Skalický Martin45ZŠ Bronzová21.01
Šubrt Jan89Praha 421.55
Rajmon Michal40ZŠ Bronzová23.19
Kořenář Patrik49ZŠ Brdičkova23.57
Peterson Žeňa58ZŠ Klausova25.21
Kubík Jan98ZŠ Fingerova28.01
11 - 12 let dívky
jménost.č.škola/oddílčas
Vidnerová Františka39ZŠ Brdičkova22.01
Kubusová Petra47ZŠ Bronzová23.10
Mlynářová Lucie30ZŠ Bronzová23.41
Buková Karolína48ZŠ Jánského25.11
Dobiášová Kristýnka91ZŠ Drtinova30.12
Studená Veronika32ZŠ Brdičkova30.49
9 - 10 let chlapci
jménost.č.škola/oddílčas
Lohr Petr33ZŠ Trávníčkova14.22
Trinar Jan92ZŠ Mladí14.57
Skarabella Jakub134ZŠ Jánského15.13
Švanda Alexandr37ZŠ Drtinova15.36
Kučera Jakub96ZŠ Brdičkova16.05
Peterson Max86ZŠ Klausova19.53
9 - 10 let dívky
jménost.č.škola/oddílčas
Bekerová Tereza100ZŠ Mládí15.17
Studená Barbora31ZŠ Brdičkova15.59
Sýkorová Petra36ZŠ Brdičkova16.24
Housarová Anna97ZŠ Mládí16.58
Pudilová Michaela162ZŠ Laudova19.09
Němečková Klára99ZŠ Mohylová19.33
7 - 8 let chlapci
jménost.č.škola/oddíl
Klimeš Kryštof127Praha 4
Charvát Jiří93ZŠ Brdičkova
Urbánek Petr27ZŠ Bronzová
Vlček Tomáš64ZŠ Bronzová
Strauch Martin135P- 5 Slivenec
Civín Petr94ZŠ Jánského
Dobiáš Jan87Praha 1
Svoboda Vojta90Praha 9
Decastro Daniel181Praha 10
Strnad Jaroslav28ZŠ Bronzová
Kostka Tomáš22Praha 9
Korbeláč Lubog160MŠ Mezi Školami
do 6-ti let chlapci
jménost.č.škola/oddíl
Pudil David 95122MŠ Laudova
Vítek Štěpán69MŠ Bobřík
Cakl Jan124MŠ Mezi Školami
Král Tomáš88MŠ Luka
Huňáček Ondřej83MŠ Bobřík
Cakl Adam136 MŠ Mezi Školami
Hoftich Tomáš129MŠ Chlupova
Štrauch Ondřej176P - 5 Slivenec
do 6-to let dívky
jménost.č.škola/oddíl
Vlčková Žaneta140MŠ Vlasák
Tvrdíková Míša156MŠ Havaj
Skarabellová Karolína123MŠ Rozmarýnek
Svobodová Anna85Praha 9
Korbeláčová Silvie126MŠ Mezi Školami
http://tskpraha.net
×

Přihlášení