Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
486068
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Jarní běh Stodůlkami 2001 - výsledky

19 let a staší
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.110Čarňanský Ondřej81TSK Praha11.45
2.160Fojtík Zbyněk59Spanker12.04
3.130Olšer Tomáš72Vítkovice13.17
4.136Ráfl Jakub 81TSK Praha14.28
5.138Čokrt Václav59Slavoj Č. Brod15.14
6.141Rataj Jan73Dukla16.35


15 - 18 let Dorostenky
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.170Moravcová Alena85TJ Uhříněves6.18
2.152Novotná Petra85TSK Praha7.38


15 - 18 let Dorostenci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.122Charvát Karel84TSK Praha11.10
2.162Valenta Lukáš85TSK Praha11.22
3.146Vidner Štěpán85TSK Praha11.52
4.181Merten Jakub86TSK Praha11.59
5.129Novák Tomáš84TSK Praha12.07
6.135Janáček Miroslav84TSK Praha12.10
7.64Beran Petr85TSK Praha12.11
8.124Drábek Tomáš86TSK Praha12.35
9.127Biačko Martin85TSK Praha12.39
10.123Adam Jakub84TSK Praha12.40
11.155Kratochvíl Jan85TJ Sokol Stodůlky12.41
12.140Rajmon Michal86TSK Praha13.38
13.126Kot Jan84TJ Sokol Stodůlky13.42
14.134Müller Filip84TSK Praha14.28


13 - 14 let Starší žákyně
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.148Vašínová Tereza88TSK Praha6.14
2.171Roubalová Jana87TJ Uhříněves6.26
3.166Čokrtová Eva88TTC Č. Brod7.15
4.165Mokošínová Blanka87  7.28


13 - 14 let Starší žáci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.151Beran Jan88TSK Praha5.28
2.144Kroh Daniel87ZŠ Barrandov5.49
3.128Preiszler Aleš87TSK Praha6.05
4.144Kratochvíl Pavel88  6.33


11 - 12 let Mladší Žákyně
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.137Vidnerová Františka90ZŠ Brdičkova5.28
2.175Tamelová Barbora90TJ Uhříněves5.49
3.153Drábková Nela90ZŠ Mezi Školami6.05
4.154Švandová Alžběta90ZŠ Mezi Školami6.33

 


 
11 - 12 let Mladší Žáci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.159Skalický Martin90ZŠ Brdičkova4.02
2.177Holub Michal89TJ Uhříněves4.19
3.178Jonáš Vojtěch89Rugby Říčany4.23
4.764Čokrt Václav89TTC Č. Brod4.27
5.792Valenta Tomáš89TSK Praha4.33
6.108Isoz Petr90ZŠ Kuncova4.39
7.176Vítek Tomáš90TJ Uhříněves5.11


9 - 10 let Předžákyně
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.173Pospíšková Anna92TJ Uhříněves3.25
2.197Mullerová Veronika91TJ Uhříněves3.26
3.167Čokrtová Jana92TTC Č. Brod3.52
4.149Venerová Kristina91ZŠ Mládí4.23
5.157Borešová Hedvika91ZŠ Mládí4.24


9 - 10 let Předžáci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.174Fiala Sebastián91TJ Uhříněves3.09
2.125Švinds Alexandr91ZŠ Drtinova3.13
3.181Brinař Jan91ZŠ Mládí3.14
4.163Janík Miroslav91ZŠ Tylova Písek3.15
5.158Horký Vojtěch92ZŠ Kuncova3.32
6.107Ambroš Petr91ZŠ Botyčská3.41
7.161Novák Martin92ZŠ Kuncova4.50
8.139Kostka Tomáš93 4.54

 


7 - 8 let Předpředžákyně
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.168Čokrtová Kateřina94TTC Č. Brod1.48
2.182Vaňkátová Petra93ZŠ Trávníčkova2.12
3.196Haládik Dominika94 2.45

 


7 - 8 let Předpředžáci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.169Marsa Tomáš93ZŠ Bronzová1.46
2.183Vrbánek Petr93ZŠ Bronzová1.50
3.199Zeinert Ondřej94MŠ Píšťalka1.58
4.195Muller Stanislav94TJ Uhříněves2.00
5.172Fiala Samuel94TJ Uhříněves2.11
6.150Vodička Jan94ZŠ Mládí2.15
7.180Todt Michal93ZŠ Kuncova2.18

 


5 - 6 let dívky
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.193Mullerová Kateřina96TJ Uhříněves1.24
2.185Tvrdíková Míša93MŠ Havaj1.29
3.191Slepičková Hana96MŠ U Bobříka1.35
4.187Volhejmová Lucie95MŠ Žacléř1.40
5.188Šimlová Michaela95MŠ Novis TK2.01

 


5 - 6 let chlapci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.190Scharf David97MŠ Havaj1.24
2.179Todt David97MŠ Hostinského1.29

 


do 4 let dívky
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.184Šimlová Angelika97TTK Novis0.58
2.186Lochmanová Sára99MŠ Hostinského2.26

 


do 4 let chlapci
PořadíStartovní čísloJméno, příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
1.190Scharf David97MŠ Havaj0.49
2.194Haládik Gábor97 0.56
3.189Balažík Alois97 0.57
4.54Scharf Šimon98MŠ Havaj1.19

 


  Počasí: Zataženo, +8st.C, Mírný západní vítr

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ