Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
535079
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2019 ~ výsledky

spozor - Odkolek spozor - Rohlik.cz spozor - Praha 13

Závod se konal v sobotu 27. dubna 2019. Bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.

nejmenší - kategorie <A0> holky
pořadíst.č.jménočasročník
1.53Markéta Birhanzlová02:33:002015
2.55Zuzana Birhanzlová02:34:002015
3.50Kamila Špronglová02:40:002015
4.85Melanie Svidró03:13:00
5.49Johana Nováková03:20:002015
-48Justýna NovákováDNF2017
-39Ella JanáčkováDNF2016

 
nejmenší - kategorie <A0> kluci
pořadíst.č.jménočasročník
1.47Josef Rada02:13:002015
2.90Filipek Konvičný02:30:002015
3.100David Pavelka02:37:002015
4.83Patric Šic02:49:002015
5.52Štěpán Král02:50:002015
6.72Maxmilián Brus02:54:002016
7.73Filip Létal02:55:002016
8.99Tomáš Hlaváček03:01:002016
9.63Ondřej Král03:08:002017
10.42Štěpán Vidner04:33:002016
11.61Lukáš Boubín05:01:002017
-45Jan RadaDNF2017
-59Kryštof MatějecDNF2016
-93Šimon HoloubekDNF2015

 
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočasročník
1.76Olga Hudcová02:13:002012
2.57Anika Křenková02:19:002013
3.96Vanesa Kublová02:20:002012
4.79Ema Rajmonová02:25:002013
5.60Kristýna Matějcová02:26:002013
6.92Natálie Holoubková02:48:002013
7.62Nikola Králová03:19:002013
8.44Emma Madarázsová04:12:002014

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočasročník
1.51Matěj Šprongl01:56:002013
2.95Tomáš Košťálek02:02:002012
3.86Míra Kotěra02:04:002014
4.67Teodor Tichý02:04:002014
5.97Matěj Hlaváček02:12:002012
6.88Daniel Suchar02:13:002014
7.78Lev Loginov02:28:002013
8.64Jan Král02:36:002014
9.94Ondřej Košťálek03:12:002014

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočasročník
1.80Alice Šindlerová06:29:002010
2.68Ema Tichá07:08:002011
3.38Sára Svobodová07:30:002010
4.84Emily Svidró07:31:002011

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočasročník
1.75Nicolas Flosman06:51:002010
2.65Damián Bonuš06:54:002010
3.81Tomáš Hampl07:03:002010

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménočasročník
1.89Maya Bouazra14:17:002009
2.77Anastasia Salavjova15:58:002009

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménočasročník
1.38Tobias Flosman14:10:002008

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménočasročník
1.71Adam Frajbiš16:14:002007

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> holky
pořadíst.č.jménočasročník
1.75Markéta Kramolišová34:05:002001
3.38Kateřina Polcarová37:52:002001

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.77František Bulava41:45:001966TT LOKO Beroun
2.100Vojtěch Šprongl43:04:001982TSK Praha
3.80Jan Pokorný43:12:001988TJ Stodůlky
4.10Jiří Charvát43:39:001994TSK Praha
5.43Štěpán Vidner45:20:001985TSK Praha
6.89David Jindra45:42:001992TSK Praha
7.66Miroslav Tichý52:25:001981
8.71Anton SalavjovDQ1980

  Poučení: Účastí na závodu udělili závodníci souhlas se zpracováním a zveřejnením výsledkové listiny jakož základní podstaty všeho závodění. O případnou anonymizaci ve výsledkové listině může závodník zažádat na kontakní e-mailové adrese.

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ