Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
510439
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Předvánoční běh 2018 ~ výsledky

V sobotu 15.12.2018 jsme poprvé přivítali i nejmenší závodníky. Byly asi dva pod nulou, trať zmrzlá. Závodu se zůčastnilo 52 běžců

muži - 6 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.45Denis Wachtl22:22:001994 
2.76Václav Kyral23:08:001979Easy Go Run
3.51Tomáš Žlnay23:34:001986
4.83Milan Malačka24:09:002002OB Kotlářka
5.77Tomáš Burdych24:22:001982Easy Go Run
6.47Vít Bravený24:32:001991SK Aktis
7.94Jiří Charvát25:28:001994TSK Praha
8.61Vojtěch Šprongl25:49:001982TSK Praha
9.48Antonín Šindelka25:52:001972OBTS Dukla Praha
10.15Jan Matějec26:24:001982SK Jehlanka
11.53Hynek Matějec27:06:001982SK Jehlanka
12.90Jan Padyšák27:11:001982
13.88Marek Lekeš27:45:001979FN Motol
14.7Radoslav Petrányi28:59:001986Bonbon
15.43Tomáš Kubíček29:07:001989Bojásci
16.97Josef Petráček29:53:001978
17.6Tomáš Novák30:10:001984TSK Praha
18.78Miroslav Kratochvíl30:21:001959Sokol Hlubočepy
19.25Martin Král33:01:001982TSK Praha
20.13Miroslav Janáček33:02:001984TSK Praha
21.84Otakar Wiener37:07:001956Maraton Klub Kladno
22.75Petr Březina44:12:001946Sabzo
23.73Jan Konvičný44:26:001941

 
ženy - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.89Dominika Plochová17:34:001986OB Kotlářka
2.8Veronika Olšová17:41:001993Tri Ski Horní Počernice
3.100Petra Kubíčková18:29:001988Bojásci
4.86Katarina Kuťková18:46:001986Adidas Runner Prague
5.26Zuzana Kožinová19:12:001996SK Aktis
6.79Iva Kratochvílová19:38:001987Sokol Hlubočepy
7.92Karla Mališová20:32:001960Sabzo
8.69Štěpánka Trnková21:17:001973Sabzo
9.63Ivana Bařtipánová23:14:001974Bonbon
10.99Klára Petráčková26:11:001981

 
dorost - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.59Štěpán Kožina16:58:002003SK Aktis

 
dorostenky - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.71Anna Marie Smutná18:27:002003Kotlářka
2.11Lucie Řadová22:44:002002Kotlářka

 
mládež holky - 2 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.81Eva Maredová11:46:002007Atletika Hostivař

 
děti kluci 7 - 9 let - 300 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.89David Trnka2010Athos

 
děti holky 7 - 9 let - 300 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.80Lucie Maredová2010Atletika Hostivař

 
děti kluci 4 - 6 let - 150 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.50Matěj Šprongl2013TSK Praha
2.96Josef Petráček2013
3.5Vojtěch Matějec2014SK Jehlanka

 
děti kluci 0 - 3 roky - 50 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.95František Petráček2015
2.93Kryštof Matějec2016SK Jehlanka
3.72Filip Konvičný2015
4.92Jan Petráček2016
5.15Tomáš Hronza2017TSK Praha
6.13Štěpán Král2015TSK Praha
7.54Ondřej Král2017TSK Praha

 
děti holky 0 - 3 roky - 50 m
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.47Kamila Špronglová2015TSK Praha
2.6Johana Nováková2015TSK Praha
3.21Jana Matějcová2016SK Jehlanka

  Poučení: Účastí na závodu udělili závodníci souhlas se zpracováním a zveřejnením výsledkové listiny jakož základní podstaty všeho závodění. O případnou anonymizaci ve výsledkové listině může závodník zažádat na kontakní e-mailové adrese.

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ