Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477874
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2018 ~ výsledky

spozor - Odkolek spozor - Rohlik.cz spozor - Praha 13

Závod se konal v sobotu 21. dubna 2018. Bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.

nejmenší - kategorie <A0> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.52Ester Slivenecká02:30:002014
2.31Markéta Kubíková02:42:002014MŠ RUMCAJS
3.44Kamila Špronglová03:33:002015TSK Praha
4.6Klára Musilová05:50:002015Vyšehrad Monsters
5.12Amálie Civínová06:55:002015Praha 13
6.1Johana Nováková09:00:002015TSK Praha
7.25Ela Janáčková10:15:002016TSK Praha

 
nejmenší - kategorie <A0> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.60Teodor Tichý01:50:002014MŠ Bronzová
2.50Ondřej Košťálek02:19:002014U Bobříka
3.27Jonáš Dvořák02:25:002014MŠ VŠEM
4.21Antonín Musil02:33:002014Vyšehrad Monsters
5.61Jakub Sedláček03:05:002015TRISK ČB
6.47Filip Konvičný03:17:002015
&bnsp;3Matěj SvitekDNF2016Mohylova
&bnsp;38Štěpán KrálDNF2015TSK Praha
&bnsp;53Kryštof MatějecDNF2016Jehlanka Team
&bnsp;9Štěpán VidnerDNF2016TSK Praha

 
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.66Ema Tichá02:23:002011Bronzová
2.62Kateřina Sedláčková02:28:002013TRISK ČB
3.11Zuzana Mitková02:51:002011&bnsp;
4.41Kateřina Bušková03:06:002011MŠ Bronzová
5.17Kristýna Matějcová03:17:002013Jehlanka Team
6.30Nikola Králová03:23:002013TSK Praha
7.24Kateřina Mitková03:24:002013&bnsp;

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.26Vojtěch Kubík02:24:002012MŠ RUMCAJS
2.45Matěj Šprongl02:25:002013TSK Praha
3.23Matěj Dvořák02:46:002012MŠ Podpěrovu
4.33Tomáš Košťálek02:54:002012U Bobříka
5.2Tomáš Mareš03:03:002013Pastelka
6.32Samuel Debenedetto03:05:002013MŠ Sluníčko
7.22Tobiáš Svitek03:58:002013Mohylova Sluníčko

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.55Eliška Hřebejková07:39:002009ZŠ MLÁDÍ
2.42Maya Bouazra07:49:002009ZŠ Brdičkova
3.65Anastasia Salaviova07:52:002009ZŠ Mezi školami
4.5Emily Khasanova11:42:002010Parklejn

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.15Matěj Dvorský07:00:002009
2.13Petr Jirák07:11:002009ZŠ BRONZOVÁ
3.63Štěpán Baumruk07:32:002009ZŠ Mezi školami
4.3Matěj SvitekDNF2010 

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.14Amálie Novotná12:28:002008ZŠ Brdičkova
2.47Lucie Sellnerová13:16:002007 
3.67Aneta Vlasáková14:17:002008 
4.35Klára Šachová16:28:002007ZŠ BRONZOVÁ

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.59Adam Frajbiš12:12:002007Dukla Praha
2.12Lukáš Marel13:20:002007ZŠ BRONZOVÁ
3.49Jakub Vlasák14:06:002008

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.5Anna Sellnerová15:06:002005TJ STODŮLKY

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.20Lukáš Smíšek45:32:002003Kuncova

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.7Markéta Kramolišová35:36:002001SK AKTIS
2.48Karolína Černá47:23:002002Sokol Nusle

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.16Jakub Kříž57:24:002002Kuncova

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.43Markéta Křížová34:50:001974 

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.64Štěpán Vidner42:45:001985TSK Praha
2.8Jiří Charvát43:05:001994TSK Praha
3.39Hynek Matějec47:12:001982Jehlanka Team
4.53Tomáš Novák53:35:001984TSK Praha

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ