Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477813
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2017 ~ výsledky

spozor - Odkolek spozor - Rohlik.cz spozor - Praha 13

Závod se konal v sobotu 22. dubna 2017. Bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.
nejmenší - kategorie <A0> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.30Nikola Králová02:19:002013TSK Praha
2.49Markéta Kubíková03:29:002014MŠ RUMCAJS
3.39Ema Rajmonová03:55:002013/
4.52Tereza Zánová04:34:002014/
5.32Kamila Špronglová08:11:002015TSK Praha
6.6Johana Nováková09:55:002015TSK Praha

 
nejmenší - kategorie <A0> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.22Matěj Šprongl02:14:002013TSK Praha
2.48Jáchym Strašák02:34:002014/
3.21Theodor Tichý02:36:002014/
4.50Robin Táborský06:38:002015/

 
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.3Julie Táborská01:55:002011/
2.26Barbora Zánová01:59:002010TJ STODULKY
3.37Ema Tichá02:02:002011MŠ RUMCAJS
4.43Magdaléna Poláková02:05:002010ZŠ MLÁDÍ
5.20Anna Tvrdíková02:59:002012MŠ HAWAJ
6.1Anna Slabochová03:39:002011MŠ SRDíčKO

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.28Damián Bonuš01:58:002010ZŠ MOHYLOVÁ
2.27Vojtěch Tauer02:07:002011MŠ RUMCAJS
3.11Filip Němeček02:14:002010ZŠ MLÁDÍ
4.8Vojtěch Kubík02:28:002012MŠ RUMCAJS

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.41Barbora Kubů10:44:002009ZŠ Brdičkova

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.45Vojtěch Polák08:10:002008ZŠ MLÁDÍ
2.38Filip Kolář08:25:002009ZŠ BRONZOVÁ
3.35Matěj Dvorský08:38:002009STODULKY
4.51Jan Slaboch09:09:002009ZŠ MOHYLOVÁ
5.25Martin Slaboch09:10:002008ZŠ MOHYLOVÁ
6.7Samuel Tauer09:30:002009ZŠ BRONZOVÁ

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.17Lucie Sellnerová14:22:002007TJ STODULKY

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.12David Kalár13:42:002006ZŠ BRONZOVÁ
2.16Matouš Mabarász15:43:002007ZŠ BRONZOVÁ

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.5Anna Sellnerová20:43:002005TJ STODULKY
2.24Klára Kolářová20:52:002004GPJP

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.33Lyvlyeta Ibraimi21:21:002002ZŠ KUNCOVA
2.14Klára Celecká21:58:002002ZŠ KUNCOVA

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.15Jakub Kříž17:37:002002AVALOKA

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.2Markéta Kramolišová37:36:002001SK AKTIS
2.18Karolína Stolínová40:08:002001TJ STODULKY
3.47Kateřina Pollarová40:11:002001TJ STODULKY

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.42Markéta Křížová38:24:001974/

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl/škola
1.12Štěpán Vidner42:33:001985TSK Praha
2.44Miroslav Janáček43:35:001984TSK Praha
3.24David Jindra43:53:001992TSK Praha
4.47Jan Pokorný44:07:001988TJ STODULKY
5.23Jiří Charvát44:40:001994TSK Praha
6.13Vojtěch Šprongl47:50:001982TSK Praha
7.31David Woller54:11:001993TJ STODULKY

  stáhnout jako PDF...

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ