Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477866
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Předvánoční běh 2015 ~ výsledky

Po teplé sobotě nás v neděli 20.12.2015 přivítaly asi tři stupně Celsia a klouzavé bláto, se kterými se všichni závodníci úspěšně vypořádali.

 
muži - 6 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.2Jakub Smetana20:08:001996EUROFOAM
2.6Jan Pokorný20:31:001988TJ STODULKY
3.30Tomáš Mach21:45:001992ZTĚLESNĚNÉ ZLO
4.16Dan Kupidlovský22:12:001976TJ STODULKY
5.32Jiří Wallenfels23:14:001972SOKOL VINOHRADY
6.27Filip Švec23:18:001991SK SVĚRÁK
7.47Vít Pospíšil23:54:001968PRAGA PRAHA
8.1Josef Smetana24:16:001969EUROFOAM
9.33Petr Ježek24:25:001977IAMX
10.20David Woller24:31:001993TJ STODULKY
11.22Jiří Svoboda24:50:001966CYKLOADAM RACING
12.44Miroslav Janáček24:58:001984TSK PRAHA
13.7Pavel Vodička24:59:001985BK VARNSDORF
14.39Tomáš Rychecký25:17:001966HH SMÍCHOV
15.21David Štengl25:19:001994TJ STODULKY
16.23Jiří Charvát25:41:001994TSK PRAHA
17.43Ivan Minčev26:08:001957
18.10Štěpán Vidner26:18:001985TSK PRAHA
19.35Pavel Fišer26:19:001966TJ STODULKY
20.38Štěpán Matula26:37:001970OLYMPIA KLADNO
21.48Miloš Bukvai26:42:001985POVÁŽSKÁ BYSTRICA
22.17Martin Mašek27:13:001976TK NOVIS
23.50Vojtěch Šprongl27:47:001982TSK PRAHA
24.51Tomáš Novák27:50:001984TSK PRAHA
25.42Ondřej Vrabec28:26:001983OK SPARTA PRAHA
26.8Pavel Prudil28:44:001966PRAHA
27.9Karel Procházka29:04:001975TJ KLATOVY
28.13Martin Kubr29:12:001974AC LAURA
29.34Karel Reichart29:51:001984IAMX
30.11Petr Sochorovský29:53:001973 
31.49Kees Van den Munckhof29:54:001980PRAHA
32.24Martin Král30:00:001982TSK PRAHA
33.12Jiří Ježdík31:55:001975DUDÁK KLUB
34.52Aleš Dvořák32:22:001986 
35.5Zdeněk Hruša33:04:001946JIRČANY
36.18Ondřej PečDQ1998RADIOKLUB OK-1 KIP

 
ženy - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.37Lucie Bríšová18:35:001991 
2.14Laura Kubrová21:03:002001AC LAURA
3.3Lenka Papežová21:37:001993EUROFOAM
4.28Eliška Černá22:54:001990STRÁŽCI ŘEPY
5.26Jitka Kovářová25:03:001956 
6.25Zuzana Procházková25:35:001982 

 
ženy - 6 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.41Monika Preibischová23:14:001985smartrunning.cz
2.45Corina Hladká – pes24:58:002006Salming Running Team

 
dorost - 4 km
pořadíst.č.jménočasročníkoddíl
1.31Štěpán Kožina18:13:002003SK ACTIS
2.15Lucas Kubr20:14:002004AC LAURA

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ