Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
462612
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2015 ~ výsledky

Závod se za dohledu sluníčka konal v sobotu 25. dubna 2015. Bližší informace o závodě můžete získat v propozicích.
nejmenší - kategorie <A0> holky
pořadíst.č.jménočas
1.54Tvrdíková Anna02:16
2.40Hoffmanová Štěpánka02:50
3.19Kudláková Karolína03:11
4.33Králová Nikola03:35

 
nejmenší - kategorie <A0> kluci
pořadíst.č.jménočas
1.14Vacata Ondřej01:59
2.15Košťálek Tomáš02:15
3.18Bach Jakub03:19
4.31Hlaváček Matěj03:37
5.59Pícka Mikuláš04:43

 
do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočas
1.56Zacharová Antonie02:17
2.87Hřebejková Eliška02:27
3.23Šindelářová Alice02:34
4.41Hoffmannová Lada03:00
5.85Pokorná Soňa03:18
6.43Hojková Linda03:34
7.48Mehed Julie03:59
8.91Tichá Ema04:11
9.99Kamenská Natálie05:03

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočas
1.89Rybář Ondřej01:50
2.30Pösel Adam01:57
3.13Vacata Vojta01:58
4.11Kural Matyas02:01
5.82Sherstnev Georgiy02:02
6.58Lochman Matěj02:08
7.38Rychecký Dan02:10
8.22Jaroš Ondřej02:13
9.27Kolář Filip02:14
10.24Prokop Kryštof02:15
11.25Dvorský Matěj02:17
12.12Sýkora Petr02:17
13.15Košťálek Tomáš02:17
14.5Lochman Dominik02:17
15.36Falge Daniel02:42
16.84Hajas Tomáš03:14
17.42Vorel Tomáš03:30
18.35Egyházy Jakub03:32
19.31Pösel Antonín03:37
20.61Picka Adam03:45
21.33Horák Mikuláš04:16
22.21Kudlák Jakub04:30
23.20Bach Adam04:52
24.83Sherstnev Petr05:24

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.90Rybářová Michaela200607:10
2.94Poláková Kamila200707:26
3.28Peterková Nela200607:27
4.39Vorlová Zuzana200709:04

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.8Frajbiš Adam200705:47
2.38Linhart Marek200605:54
2.86Liška Jakub200605:54
3.37Kolář David200605:57
4.17Routa Petr 07:27
5.26Jurenka David200707:38

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.43Kotlíková Adéla200509:52
2.42Šloufová Nela200510:13
3.34Kolářová Klára200410:29
4.64Bredikhina Anastasia200410:29

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.81Sellner Vojtěch200409:16
2.44Chabičovský Vít200409:17
3.15Janoušek Filip09:50
4.45Moucha Petr200510:28
5.78Petr Vojtěch200511:28

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.18Kotlíková Eliška200215:41

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.37Šlouf Hynek200215:38
2.46Kříž Jakub200218:09

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.81Dorňáková Nikita200124:24

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.46Moucha Robert200121:31
2.98Fišer František200121:47
3.43Merta Vilém200021:56
4.44Merta Hynek200123:58
5.60Peterka Samuel200025:26

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.78Mouchová Pavlína199655:54:00

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.82Pokorná Agáta198943:03
2.49Křížová Markéta197443:56
3.34Lišková Adéla197645:16

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménoročníkčas
1.24Janda David198742:52
2.45Vidner Stěpán198543:07
3.19Pokorný Jan198843:25
4.5Lochman Petr197344:30
5.93Charvát Jiří199445:00
6.17Matějec Hynek198246:38
7.43Machala Marko199248:01
8.13Štengl David199448:04
9.18Šprongl Vojtěch198249:46
10.16Karnet Ondřej198449:53
11.25Rychecký Tomáš196650:13
12.46Müller Alois198850:41
13.33Jurka Zdeněk198551:19
14.27Kotlík Jiří197651:28
15.95Čermák Lukáš199351:34
16.48Král Martin198252:05
17.32Král Jan198253:41
18.41Novák Tomáš198454:32
19.92Sláma Jiří198355:04
20.21Přibyl Tomáš19581:03:04

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ