Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
477779
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2010 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
17Petržilková Anežka20031:54
258Tomanová Tereza20031:56
317Tvrdíková Kateřina20032:31
460Kotlíková Adéla20053:20
512Kelnárová Antonie20055:33
678Špačková Lucie20056:03
716Šloufová Nela20056:18
892Rybářová Michaela20066:30
932Dudová Dominika20077:20
1018Horká Nikola200710:20
1179Poláková Kamila200715:00
125Hofmannová Lada200815:10
 67Etzlová Agáta2006nedok.
 73Kmentová Klára2006nedok.

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménoročníkčas
190Cihlář Jakub20032:02
238Kurka Daniel20032:06
342Uxa Lukáš20032:08
484Sellner Vojtěch20042:14
593Duda Adam20042:21
622Poc Marian20032:27
748Šenkýř Vojtěch20032:33
844Franc Adam20042:34
964Etzl David20042:46
1010Poc Bohdan20062:47
1125Hladík Adam20052:49
1276Gráp Andrej20052:54
136Jarabko Jan20063:12
1456Kyndl Jakub20053:51
1554Moucha Petr20054:30
1633Mára Lukáš20075:24
179Páv Miroslav20076:17
1885Fikar Šimon20066:22

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
149Dorňáková Nikita20015:55
234Odvárková Tereza20026:49
399Suchomilová Anna20026:57
447Kotlíková Eliška20027:03
580Šimlová Nikola20027:31
 71Sejková Jana2002nedok.

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
168Banszel Vojtěch20015:36
28Kelnar Denis20016:00
395Špaček Michal20026:12
465Moucha Bertík20016:13
51Landa Lukáš20026:31
626Egyházy David20026:32
720Šlouf Hynek20026:37
853Jakub Lukáš20026:38
994Kment Martin20026:39
1041Cihlář Jan20017:25
1169Buřil Petr20018:28

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
121Odvárková Zuzana200010:50
215Kurková Linda200010:54
311Uxová Aneta200011:28
435Daťková Anna200211:43
572Knobová Kristýna199912:38
662Horká Lucie199912:50
731Jakubová Denisa199913:08
 57Jelínková Denisa2001odstoupila

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
137Souček Šimon19999:33
263Bekera Martin199910:02
323Egyházy Adam199910:05
439Petržilka Jakub200010:12
596Toman Jiří200010:37
614Machek František199910:56
786Brhel Vojtěch199912:31
827Poc Vítězslav200014:11

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
124Kadeřávková Anna9716:20
275Součková Dorka9816:24
350Jirmanová Karolina9816:28
42Špačková Jitka9819:09
545Roverová Christine9820:34

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
181Moucha Radek9815:52
230Polák Filip9820:07

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
111Tučková Jana9726:03
29Mouchová Pavlína9627:30

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
17Dědek Matěj9623:56
220Polák Tomáš9626:02

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíst.č.jménoročníkčas
137Bererová Tereza9147:12

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménoročníkčas
189Charvát Jiří9449:40
243Jindra David9252:40
361Drešer Jakub9453:15
428Křeček Michal9153:33
544Dědek Vojtěch9457:12

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíst.č.jménoročníkčas
145Vítová Jana6256:18
23Poláková Zuzana7057:03

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíst.č.jménoročníkčas
138Vít Jakub9043:56
234Vidner Štěpán8545:08
392Ondřej Sedláček8246:12
462Materna Jan7146:43
522Beran Jan8848:33
657Kyral Václav7949:24
749Král Jan8249:25
830Šprongl Vojtěch8250:12
993Muller Alois8852:01
1058Král Jan st.5852:22
1197Páv Mirek7552:59
1283Fikar Aleš7153:52
137Beran Petr8554:33
1488Hronza Martin8656:46
1559Vacek Libor871:05:45
1613Novotný Petr861:18:31

  Ceny:

  • Knižní ceny věnovalo nakladatelství Fragment
    nakladatelství fragment
  • Věcné ceny od poslance Petra Bratského
  • Rohlíky a perníky od pekárny Odkolek
    Odkolek
http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ