Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
486090
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2008 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> holky
pořadíst.č.jménočas
1.34Likita Dorňáková01:42,07
2.31Daniela Reichelová01:47,40
3.83Anna Suchomelová01:48,07
4.64Lyly Phamová02:07,55
5.84Tereza Odvárková02:08,08
6.22Milada Reichelová02:14,33
7.56Nikola Šimlová02:22,58
8.58Kateřina Tvrdíková02:30,14
9.50Lucie Altmanová02:32,84
10.59Anna Hrušková02:54,27
11.27Viet Fratrinh03:04,27
12.32Nela Šloufová04:02,06

 
do 7 let - kategorie <A> kluci
pořadíst.č.jménočas
1.78Jakub Voves01:42,43
2.33Hynek Merta01:47,65
3.97Bertík Moucha01:51,70
4.60Lukáš Jakub02:01,43
5.94Hynek Šlouf02:03,52
6.79Jan Hlaváč02:06,40
7.75Lukáš Landa02:06,84
8.96Tomáš Havelec02:09,65
9.70Matěj Chaloupka02:14,33
10.13Vojtěch Selner02:32,84
11.24Lukáš Uxa02:39,71

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíjménočas
1.Natálie Mullerová07:48,19
2.Aneta Uxová07:48,56
3.Denisa Jakubová07:57,19
4.Kateřina Kotrčová08:02,03
5.Jessica Sladková09:36,38
6.Věra Hrušková10:11,70

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíjménočas
1.Sebastian Kaloš05:42,56
2.Vilém Merta06:13,25
3.Simon Souček06:27,19

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíjménočas
1.Dora Součková11:29,15
2.Karolína Skarabelová12:39,15
3.Jitka Špačková12:39,62
4.Klára Havelcová12:50,01

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíjménočas
1.Radek Moucha11:06,81
2.Filip Polák13:10,53
3. Minh-Tri Pham16:43,12
4.Duc Phamvzdal

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíjménočas
1.Michaela Tvrdíková17:58,81
2.Pavlína Mouchová18:11,44
3.Jana Bohatá18:19,62
4.Bára Dědková19:15,44

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíjménočas
1.Adam Hájek16:39,44
2.Michael Kotač17:07,32
3.Matěj Dědek18:05,50
4.Tomáš Polák18:05,88
5.Jan Sedláček19:00,17
6.\320:34,37
7.\321:35,12

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíjménočas
1. Jiří Blažek 22:30,25
2. Petr Urbánek 23:06,38
3. Martin Dejmen 30:51,25

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíjménočas
1.Hana Blažková34:54,44

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíjménočas
1.Jaroslav Pátek40:51,63
2.Jakub Skarabella44:54,78

 
nad 20 let - kategorie <O> holky
pořadíjménočas
1.Vlasta Miláčková31:11,18
2.Jana Škorpilová31:48,05

 
nad 20 let - kategorie <O> kluci
pořadíjménočas
1. Jan Král ml. 34:54,99
2.Štěpán Vidner35:04,71
3.Daniel Bakeš35:15,91
4.Martin Sysel35:26,99
5.Rezek Petr35:39,69
6. Jan Král st.38:02,31
7.Martin Král39:21,12
8.Miroslav Hrach39:29,12
9.Alois Muller40:39,56

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ