Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
491041
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2005 ~ výsledky

do 7 let - kategorie <A> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
123Matěj SellnerMŠ Beníškova
234Radek MouchaMŠ Mezi Školami
322Dan KrálPraha 4
497Adam CaklZŠ Mládí
537Filip PolákZŠ Kuncova
611Dominik TomšůMŠ Mohylová
744Jiří TomanMŠ Pohádka
830Vojta HorejšMŠ Mezi Školami
988Jan VovesMŠ Bobřík
1099Jan MesteMŠ Pod Sady
113Vojta VašinaMŠ Na Okraji
1227Jakub HorejšMŠ Mezi Školami
1338Martin KratochvílMŠ Sluníčko
1447Jan NosekMŠ Pastelka
1581Jan Materna 
1696František Drábek 
1762Aleš PalečekMŠ Rumcajs
1818Petr CoufalMŠ Šikulka
1974Štěpán MiškovskýZŠ Ovčí Hájek
2066Šimon Souček 
2142Tomáš HavelecMŠ Šikulka
2233Robert MouchaMŠ Mezi Školami
2367Jakub VovesMŠ Bobřík

 
do 7 let - kategorie <A>dívky
pořadíst.č.jménoškola
161Karolína JirmanováZŠ Mládí
283Dora SoučkováZŠ Jánského
324Kristýna Klimešová 
449Veronika Švehlová 
512Tereza FrancováMŠ Pohádka
690Bára DaňkováZŠ Brdičkova
720Bára KlímováMŠ Bobřík
821Lenka ObdržálkováMŠ Bobřík
96Zuzana TurkováMŠ Husníkova
1026Kateřina KotrčováMŠ Pastelka
1145Niki DorňákováMŠ Večerníček
1279Adéla FelcmanováMŠ Srdíčko
1310Michaela JandováMŠ Bobřík
1415Silvie DoležalováMŠ Bobřík
1532Alžběta NovotnáMŠ Mezi Školami
1657Anna Suchomelová 
1713Lucie Klímová 
1814Anička Fořtová 

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
19Michael KotrčFZŠ Trávníčkova
286Ondřej KolářZŠ Mezi Školami
341Daniel ZachZŠ Kuncova
495Jan SedláčekZŠ Mládí
593Adam HrníčkoZŠ Bronzova
651David SekeraFZŠ Brdičkova
735Tomáš PolákZŠ Kuncova
878Šimon WalzelZŠ Bronzova
957Matyáš OrtmannZŠ Musílkova
1055Tomáš JirsaZŠ Mikulova
1158David FelcmanFZŠ Chlupova
1268Jan SuchomelFZŠ Chlupova
1359Jan KolářZŠ Mezi Školami
1465Matěj DědekZŠ Jesenice
1552Ivan BulanovZŠ Mládí
162Tomáš DoležalFZŠ Brdičkova
1721Jakub LukešZŠ Mládí

 
8 ÷ 9 let - kategorie <B> dívky
pořadíst.č.jménoškola
131Pavlína MouchováZŠ Mohylova
270Tereza ChudějováFZŠ Chlupova
328Barbora NovotnáZŠ Bronzova
45Jana SýkorováZŠ Klausova
560Barbora DědkováZŠ Jesenice
636Klára HavelcováZŠ Kuncova
725Tereza MüllerováZŠ Bronzova
816Zuzana FořtováFZŠ Brdičkova

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
173Jiří CharvátTSK Praha
269Sebastián JirglZŠ Mládí
371Vojtěch DědekZŠ Jesenice
463Tomáš HeltZŠ Brdičkova
577Jakub KrálíkZŠ Mládí
61Petr MoudrýFZŠ Brdičkova
764Zbyněk OlmerZŠ Mládí
853Tomáš KrálZŠ Horáčkova
994Jan CaklZŠ Mládí
1080Jan FrajtákZŠ Mezi Školami
118Pavel ObdržálekFZŠ Brdičkova
1289David HerzánZŠ Bronzova

 
10 ÷ 11 let - kategorie <C> dívky
pořadíst.č.jménoškola
148Tereza PatočkováFZŠ Brdičkova
292Kateřina PavlůFZŠ Chlupova
375Kateřina ŠvorcováFZŠ Chlupova
439Adéla Kratochvílová 

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
1100Matěj SedlákZŠ Mládí
276Tomáš SvobodaFZŠ Brdičkova
317Jan SýkoraZŠ Klausova
440David ZachZŠ Kuncova
572Tom HaleminhZŠ Mládí

 
12 ÷ 13 let - kategorie <D> dívky
pořadíst.č.jménoškola
182Veronika OlšováGym. J.S.Machara
26Tereza LohrováZŠ Bronzova
384Bára StudenáFZŠ Brdičkova

 
14 ÷ 15 let - kategorie <E> chlapci
pořadíst.č.jménoškola
110Petr LohrZŠ Petřiny
250Dan VltavskýZŠ Jánského
385Jan ŠubrtZŠ Filosofská

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> chlapci
pořadíst.č.jménooddílčas
194Jakub MertenSK Sportprestiž42:13
277Jan BeranSK Sportprestiž43:31
360Alois MüllerTSK Praha49:27

 
16 ÷ 19 let - kategorie <F> dívky
pořadíst.č.jménooddílčas
199Martina NovotnáTSK Praha43:38

 
nad 20 let - kategorie <O> muži
pořadíst.č.jménooddílčas
165Hynek MatějecJehlanka39:42
264Štěpán VidnerTSK Praha40:02
373Martin KrálTSK Praha40:42
480Jan KrálTSK Praha40:49
539Vojtěch ŠpronglTSK Praha41:58
622Jan MaternaSKP Praha42:39
770Karel CharvátTSK Praha42:46
884Jan MatějecJehlanka47:28
963Jan ŠimlNovis TK Praha50:08

 
nad 20 let - kategorie <O> ženy
pořadíst.č.jménooddílčas
125Kateřina VlachováTSK Praha42:54
295Blanka KubíčkováTSK Praha42:57

  Závod se konal ve sobotu 23.4.2005.

ve formátu XLS, vhodné pro tisk... PéDéeFko

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ