Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
498713
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Butovický rohlík 2003 - výsledky

20 let a staší
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
180Král Jan82TSK Praha39:15
273Král Martin82TSK Praha40:20
340Němec Robert82SK Rover41:00
449Čarňanský Ondřej81TSK Praha41:19
575Vaňek Pavel64ZPM Sport41:22
62Kolanda Jan75Team 00742:13
750Rajmon Michal62Šrouby54:52
 
161Taťána Guzioti77Spartak Praha 447:26


16 ~ 19 let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
199Merten Jakub86SK Sportprestiž40:14
220Vidner Štěpán85TSK Praha40:55
379Buřval Marek85SK Rover41:05
474Placák Václav87Cyklosport u Tyrše41:51
578Jakš Adam87SK Rover43:02
69Novák Tomáš84TSK Praha43:20
756Rakovec Tomáš87Gymnázium Arabská47:59
862Hronza Martin86TSK Praha52:46
981Pšenička Petr86Praha 252:47
 
114Nosková Barbora86Gymnázium Jarkovského48:18


14 ~ 15 let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
174Beran Jan88TSK Praha21:57
256Civín Jaroslav89FZŠ Brdičkova26:40
 
171Vašinová Tereza88TSK Praha23:27
nedokončila49Smolová Petra89Gymnázium Heyrovského 


12 ~ 13 let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
19Lohr Petr91TSK Praha16:34
233Bosák Jiří90ZŠ Mezi Školami17:03
340Civín Jan90ZŠ Brdičkova17:12
475Vilím Marek92ZŠ Meteorologická18:12
578Patočka Vojtěch93ZŠ Brdičkova19:11
662Smola Jiří91ZŠ Brdičkova22:39
 
179Vidnerová Františka90ZŠ Brdičkova18:00


10 ~ 11 let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
155Zelinka David92Tri Ski Horní Počernice9:35
288Sedlák Matěj92TSK Praha9:55
360Urbánek Petr93ZŠ Bronzová9:57
431Pátek Jaroslav92TSK Praha10:05
553Fraibiš93ZŠ Bronzová10:54
699Sýkora Jan92ZŠ Klausova11:33
780Civín Petr93ZŠ Jánského11:48
 
176Holoubková Petra92ZŠ Chlupáčova10:25
273Olšová Veronika93ZŠ Stará Boleslav10:54
370Studená Barbora92ZŠ Brdičkova12:02


8 ~ 9 let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍLČAS V CÍLI
174Charvát Jiří94TSK Praha5:44
22Dědek Vojtěch94ZŠ Krč6:06
350Olmer Zbyněk94ZŠ Mládí6:30
446Basler Ondřej94ZŠ Mládí6:44
579Matušík Tadeáš94ZŠ Jánského7:24
661Cakl Jan95ZŠ Mezi Školami7:37
 
171Lohrová Tereza94TSK Praha6:33
220Vlčková Žaneta95ZŠ Bronzová7:51
333Sýkorová Jana95ZŠ Klausova8:16
475Balasová Kristýna95ZŠ Mohylová8:18
581Frantová Vladimíra95ZŠ Fingerova8:46


Do sedmi let
POŘADÍSTARTOVNÍ ČÍSLOPŘÍJMENÍ A JMÉNOROČNÍKŠKOLA - ODDÍL
181Dědek Matěj96MŠ Psáry
243Šlapal Filip97MŠ Barvička
330Cakl Adam97MŠ Havaj
43Pavelka Filip97MŠ Šikulka
584Sobotka Jakub97MŠ Úsměv
623Štefan Vladislav97Praha 4
760Drábek Vojtěch97MŠ Srdíčko
883Boves Jan99MŠ Bobřík
917Kopecký Adam97MŠ Podpěrová
1072Olša František98MŠ Dvořáková
1147Drábek František99MŠ Srdíčko
121Nosek Jan99MŠ Pastelka
 
164Tvrdíkové Míša96MŠ Malá Trávníčková
27Novotná Bára97MŠ Bosáková
378Chudějová Tereza97MŠ Podpěrová
422Slepičková Hana96MŠ Bobřík
566Dědková Bára96MŠ Psáry
655Nosková Petra96ZŠ Chlupova
736Brišová Jana97MŠ Balónek
839Laštovková Sára96MŠ Šikulka
946Kodhdova Zuzana96ZŠ Tyršova
1014Nosková Zuzana96ZŠ Tyršova
1189Klimešová Kristína98MŠ Praha 4
1280Nováková Tereza97MŠ Pohádka
1340Burianová Jana97MŠ Úsměv
1456Matušíková Terezie97MŠ Bobřík
1551Staňková Martina97MŠ Podpěrová
1621Švehlová Veronika98MŠ Píšťalka
1767Belasová Karolína98MŠ Husníkova

 


  účast: 79 závodníků (30 ♀, 49 ♂ )
počasí: polojasno, větrno, 18 °C

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ