Triatlon sportklub Praha

úvodní strana
členská základna
propozice & výsledky
o oddílu
sportovní centrum
mládeže
fotografie
kontakty
vzkazovník
486072
[ úvod ]
[ závodníci ]
[ závody ]
[ historie ]
[ galerie ]
[ kontakt ]
[ fórum ]

Jarní běh Stodůlkami 2003 ~ výsledky

18 a více let ~ muži (3300m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
172Linhart Tomáš84Olymp Praha10:51,9
214Charvát Karel84TSK Praha11:19,4
322Adam Jakub 84TSK Praha11:29
473Linhart Jindřich58Olymp Praha11:59
546Novák Tomáš84TSK Praha12:03
689Vaněk Pavel64ZPM Sport12:14
749Král Jan82TSK Praha12:15
840Král Martin82TSK Praha12:40


15 - 18 let ~ dívky (1600m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
139Vašinová Tereza88TSK Praha6:15
220Novotná Martina88TSK Praha7:04


15 - 18 let ~ chlapci (3300m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
187Valenta Lukáš85TSK Praha11:54
243Beran Petr85TSK Praha12:50
362Beran Jan88TSK Praha12:86
423Krch Daniel 87ZŠ Barandov13:30
521Muller Alois88TSK Praha13:31
63Hronza Martin86TSK Praha16:22


13 - 14 let ~ dívky (1600m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
114Freiningerová Tereza90ZŠ Rychnovská P-9nedokonč.


13 - 14 let ~ chlapci (1600m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
189Lehký Martin89ZŠ Mládí6:28
23Březina David89ZŠ Kuncova7:21
340Borkovec Ondřej89ZŠ Kuncova7:32
449Stuchlík Jiří89ZŠ Kuncova8:41


11 - 12 let ~ dívky (1100m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
189Zeibertová Barbora91ZŠ Řeporyje9:57


11 - 12 let ~ chlapci (1100m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
133Lohr Petr91TSK Praha4:37
246Sedlák Matěj92TSK Praha4:48


9 - 10 let ~ dívky (800m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
131Krchová Nathalie93ZŠ Klausova3:27
267Aubrechtová Lída94ZŠ Praha 63:44
374Lohrová Tereza94TSK Praha3:54
450Chudějová Hanka94ZŠ Chlupova4:16
59Patočková Tereza94ZŠ Brdičkova4:41
688Haládik Dominika94ZŠ Praha 45:13


9 - 10 let ~ chlapci (800m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
175Charvát Jiří94TSK Praha3:11
227Aubrecht Ivan94Praha 63:18
371Patočka Vojtěch93ZŠ Brdičkova3:24
453Drešer Jakub94ZŠ Valetická3:28
519Marsa Tomáš93ZŠ Kuncova3:47
656Adam Sebastian94ZŠ Tyršova4:11
779Blažek Oskar94ZŠ Tyršova4:13


7 - 8 let ~ dívky (400m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
179Tvrdíková Michaela96ZŠ Trávníčkova1:43
266Pavlína Mochová96MŠ Zázvorkova1:57
378Nosková Zuzana96MŠ Tyršova2:21


7 - 8 let ~ chlapci (400m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
12Kainc Matouš96ZŠ Kuncova1:38
281Šňupárek Václav95ZŠ Mohylová1:50
383Kučera Jan962:00


5 - 6 let ~ dívky (260m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
151Chudějová Tereza97MŠ Podpěrova1:24


5 - 6 let ~ chlapci (260m)
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
17Šlapal Filip97MŠ Barvička1:15
227Pavelka Filip97MŠ Šikulka1:17
361Haládik Gábor97MŠ Praha 41:20
417Moucha Radek98nedokonč.


4 roky a méně ~ dívky
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
164Rubešová Michaela99MŠ Píšťalka1:08


4 roky a méně ~ chlapci
pořadístartovní číslojméno příjmeníročníkvysílající složkačas v cíli
184Coufal Petr99MŠ Šikulka0:46
2100Toman Jiří00MŠ Barvička 
330Kmošek Lukáš00Pardubice 

 

http://tskpraha.net
X PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ